SIP

IMS Modular to marka, która powstała z wieloletniej pasji do budownictwa modułowego i nieskończonych możliwości jakie nam daje. Te nietypowe rozwiązania zyskują coraz większą rzeszę zwolenników na całym świecie.

Produkujemy nowoczesne obiekty modułowe na potrzeby rynku usług i handlu (biura modułowe, pop-up stories, salony, moduły eventowe) oraz obiekty mieszkalne (domy modułowe, domki letniskowe, garaże).

Nasze obiekty modułowe powstają w przeciągu kilku tygodni. Od samego początku produkcja odbywa się „na wymiar” – według indywidualnych wymagań i pomysłu klienta lub według gotowego projektu.

Budynki konstruowane są w formie gotowych modułów w hali fabrycznej, przewożone są na miejsce docelowe, gdzie odbywa się ich montaż. W pełni wyposażone obiekty są wysokiej jakości produktu. Cechują się znakomitymi parametrami cieplnymi oraz niskim zapotrzebowaniem na energię, co plasuje je (w zależności od grubości rdzenia izolującego) w kategoriach obiektów energooszczędnych lub pasywnych. Dodatkowym atutem rozwiązań modułowych jest łatwa rozbudowa obiektu w przyszłości, a nawet możliwość jego przeniesienia.

Dzięki modułowym rozwiązaniom i sprefabrykowanej formie, gdzie czas budowy ma znaczenie, wykonanie tego typu obiektów pozwala skrócić go nawet o 80%


Zbudujmy razem coś fajnego

Dlaczego warto budować z nami
Od samego początku produkcja głównie odbywa się „na wymiar” według indywidualnych wymagań i potrzeb.
Zgodnie z przeznaczeniem obiektów modułowych można je przenosić, zmieniać układy i w przyszłości rozbudowywać.
Sprawdź możliwości zrealizowania własnego projektu w technologii SIP

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU